0

Rozhledna Milíř JO70WD

Jedním z míst, kam pravidelně rád vystoupám je kopeček Milíř u Vysoké nad Labem. Pár slov o tomto krásném místě, historie i budoucnost rozhledny.

0

Vysílač Krásné JN79UT

Dnes bylo krásně a mě se zachtělo poctít návštěvou 1. vysílač pro Východní Čechy u obce Krásné v lokátoru JN79UT. Zajímavosti a krátký report v podcastu. 73!

0

Průlet ISS 25774 s komentářem

UŽIJTE SI TO! Podle webu n2yo.com naposled obkrouží zěměkouli směrem západ – východ 7.4. večer. Včera tak byla podle stránek poslední možnost zachytit její průlet nad naším kontinentem. Povedlo se to? Jak čistý byl signál? Odkud byla slyšet a kam? Průlet vesmírné stanice i s mým komentářem.

0

7 signálů, že nás kočky milují

Jak nám naše kočky dávají najevo lásku? Sedm nejčastějších projevů kočičí lásky. Jak poznáme, že nás naše kočky mají rády? Třeba podle toho, že se s námi radostně vítají, mňoukají, nebo……

0

1. Mňaucast v roce 2023

Co bylo a co bude? Rok 2022 byl plný událostí. Hlavně těch s dobrým koncem. Stručně je připomeneme a povíme, co pro vás letos chystáme. Jeden chlupáč nás loni opustil, ale další přišli do našich životů. S tím souvisí i několik chystaných novinek pro sezónu 2023.

Sorry, nothing here

Current track

Title

Artist